تعبیر خواب مدفوع و غایظ

دیدن مدفوع انسان و حیوان در خواب چه تعبیری دارد ؟؟؟؟

دیدن مدفوع در خواب از دید معبران بیشتر به پول و ثروت تعبیر شده اما از یاد نبرید که این پول و ثروت معمولا از تلاش و کار و هدف های خوب به شما خواهد رسید و نحت هیچ شرایطی نابرده رنج گنج میسر نخواهد شد . در این پست برای شما تعبیر خواب دیدن مدفوع و غایظ را  برسسی کرده ایم لطفا به ادامه مطلب بروید …….

تعبیر خواب مدفوع و غایظ

تعبیر خواب مدفوع

 

منوچهر مطيعي تهراني گويد: غايط، يا مدفوع انسان چيزي است که در خواب ها بسيار ديده مي شود و غالب مراجعه کنندگان به معبران در اين باره سئوال مي کنند و اهل تعبير نيز فراوان در اين باره حرف زده و نوشته اند. اين شهرت دارد که مي گويند غايط در خواب پول است و به خصوص پول نقد. اين تا حدودي مي تواند درست باشد چون ديدن آن در خواب خوب است اما پول نيست.

ابن سيرين نگاشته که ديدن مدفوع در خواب یا غايط در خواب رهايي از غم و رنج است و مجلسي رحمه الله عليه معتقد است ديدن غايط در خواب خوب است چون بيننده خواب از همه غم ها و رنج ها برهد و قرضش ادا شود. در نفايس الفنون و عرايس العيون مي خوانيم که غايط مالي است که ظن حرام بودن آن وجود دارد. غايط کردن از غم رها شدن است. اين گمان که غايط در خواب پول مي باشد زياد است. آنها که در خانواده ها به طور سنتي خواب تعبير مي کنند غايط را پول مي دانند و شهرت پول بودن آن از همين جا ريشه گرفته و جالب اين که آن را پول و مال شمرده اند. ديدن غايط در خواب پول و مال نيست رهايي از غم و رنج و اندوه است و چون پول يکي از عوامل تخفيف دهنده آلام ماست تعبير پول را به غايط نسبت داده اند. ضمنا اگر غم و رنج، از بي پولي باشد رهايي از آن با پول ميسر است که مي تواند غايط در اين جا پول باشد.

ابن خلیل در تعبیر خواب مدفوع می گوید :

لباس آلوده به مدفوعمدفوع در شلوار : ثروت  و پول نصیبتان خواهد شد .

دیدن مدفوع در خواب  – خوردن مدفوع در خواببالا آوردن مدفوع (خارج شدن از دهان ) – همه ی اینها نشانه پول و ثروت است  .

دیدن مدفوع خونی یا مدفوع و کرم در خواب ( اگر خون را دقیق مشاهده کنید اعتبار تعبیر پایین می آید ) می تواند پولی باشد که با کمی سختی یا شاید از راه نامشروع بدست آید . در حلال بودن مال هایی که بدست می آورید دقت کنید .

دست زدن به مدفوع – راه رفتن روی آن : کسب و کار خوب نصیبتان می شود .

افتادن در چاه مدفوع  ،  فرو رفتن در مدفوع : با کمی تلاش و فکر ثروتمند خواهید شد .

دیدن مدفوع  در خواب چه برای خودتان باشد چه برای دیگران ، چه روی فرش باشد یا در توالت یا  دستشویی یا بیرون از خانه فرقی نمی کند نشانه ثروت است و تنها شما باید مراقب باشید تا این ثروت از راه درست بدست آید .

اگر ببینید که نوزاد یا  کودکی که می شناسید مثلا دختر بچه خودتان ادرار و مدفوع  (یا هر کدام ) کرده  ، نشانه ی ثروت و رفاه در آینده ی آن دختر بچه هست که نصیب شما هم خواهد شد . دیدن مدفوع در خواب  ( انسان یا حیوان یا پرندگان ) در هر صورتی باشد ثروتی می تواند باشد که به بیننده ی خواب در نهایت می رسد یا مربوط می شود .

دیدن مدفوع مرده : ثروت  باد آورده به شما خواهد رسید . ( دست از تلاش در زندگی نکشید . به راه و هدفتان ادامه دهید که در همین راه این ثروت به شما می رسد )

اگر فقط جایی هستید که بوی مدفوع به مشامتان می رسد : در زندگی موقعیت های مناسبی برای کسب در آمد نصیبتان می شود که برای انتخاب آن نیاز به مشورت با اشخاص عالم و دانا و خبره در آن کار دارید .

دیدن مدفوع حیوانات  و پرندگان در خواب :

مدفوع گاو و سگ و خروس و جوجه و اسب  ، کبوتر ، گنجشک : روزی و ثروت زیاد و حلال یا هدیه ای بزرگ به شما می رسد .

دیدن مدفوع گربه ، گربه سیاه ، لاک پشت ، خرگوش ، خوک  ، کلاغ  ، شتر: ثروت  زیاد بدست می آورید  با کار و تلاش

امام صادق دیدن مدفوع در خواب را خوشبختی و ثروت دانسته است .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *