تعبیر خواب مار گزیدگی

در اکثر تعابیر مار به دشمن تعبیر شده است و در بعضی از تعابیر به ندرت و در حالت های خاص به ثروت .

تعبیر خواب مار گزیدگی و نیش زدن مار : اگر شما در خواب ماری دیدید که به شما حمله کرد و مورد مارگزیدگی قرار گرفتید تعبیرش خوب نیست . زیرا این نشانه این هست که در وحله اول اگر دشمن باشد ، آن دشمن بر شما پیروز می شود و زهر خود را بر شما خواهد ریخت که این شدت و میزان صدمه به بزرگی و کوچکی مار و همچنین به رنگ مار بستگی دارد .

اگر مار ثروت نیز تعبیر شود ،….تعبیر خواب مار گزیدگی و نیش زدن مار نشانه این هست که شما پس از تلاش فراوان و سختی های زیاد در یک قدمی موفقیت ، بخاطر یک سهل انگاری یا ندانم کاری یا عجله یا نداشتن تجربه تمام چیزی هم که دارید از دست خواهید داد . دیدن مار در خواب یک نشانه است ، نشانه ای که به شما می گوید در زندگی مراقب دشمنی ها باشید ، تا می توانید دل ها را بدست آورید و در راه ها و مسیر هایی که هستید از افراد آگاه کمک بگیرید و از تجربه آنها استفاده کنید . چون دیدن مار نشانه دشمنی هم می باشد ، در انتخاب افرادی که می خواهید ار آنها کمک بگیرید دقت کنید .

در تعبیر خواب مار گزیدگی اگر دیدید که گزیدگی یا نیش مار برای کسی دیگر اتفاق افتاد تمام موارد بالا برای شخصی خواهد بود که مورد گزیدگی یا نیش مار قرار گرفته است .

 

مار های سیاه دشمنان موزی تری هستند و تشخیص شان سخت تر است . اگر تعداد مار ها زیاد بود بدانید در موقعیتی هستید که برای خود دشمنان زیادی درست کرده اید . شاید جایی از کار شما اشکال دارد .

دیدن خواب مار قرمز و سیاه دو سر دشمنیست فوق العاده موزی و باهوش و سریع و بی نهایت خطرناک که باید نهایت تلاش خود را در محکم نگه داشتن چارچوب های زندگی و کارتان داشته باشید تا کمتر آسیب ببینید .

اگر در خواب دیدید که مار قرمز را کشتید تعبیرش این هست که شما بر سخت ترین دشمن زندگیتان پیروز خواهید شد که البته تمام این موارد به واسطه تلاش ، ریسک پذیری ، کسب تجربه از افراد آگاه و …. می باشد .

اگر در خواب مار قرمز مرده دیدید بدانید یکی از بزرگ ترین مشکلات شما رفع شده است که برای سپاسگذاری از خدا به افراد محتاج کمک کنید تا دشمنانتان تبدیل به دوست شوند .

هر چه این مار قرمز بزرگتر باشد آن دشمن از لحاظ قدرت و منسب از درجه بالاتری برخوردار است و هر چه کوچکتر باشد قدرت و مقام کمتری دارد .

تعبیر خواب مار به طور کامل ?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *