تعبیر خواب مار قرمز

در تعابیر خواب مار ، مار معمولا به دشمن تعبیر شده است مگر در موارد خاص . از این دشمنان دیدن مار قرمز در تعابیر محلک ترین سم را دارد . یعنی ظربه ای که به شما می زند بسیار قوی است و شما در برابر ضربه آن بسیار ناتوانید که نشاندهنده ی این هست که از این دشمن صدمات بسیار زیادی به شما وارد می شود . اگر مار قرمز و زرد بود تعبیرش دشمنیست مریض حال یا مسن . تعبیر خواب مار قرمز و مشکی نشانه این هست که دشمنی که دارید بسیار خطرناک است و تا لحظه ی آخری هم که به شما نزدیک می شود شما وجودش را حس نمی کنید .

مار های سیاه دشمنان موزی تری هستند و تشخیص شان سخت تر است . اگر تعداد مار ها زیاد بود بدانید در موقعیتی هستید که برای خود دشمنان زیادی درست کرده اید . شاید جایی از کار شما اشکال دارد .

دیدن خواب مار قرمز و سیاه دو سر دشمنیست فوق العاده موزی و باهوش و سریع و بی نهایت خطرناک که باید نهایت تلاش خود را در محکم نگه داشتن چارچوب های زندگی و کارتان داشته باشید تا کمتر آسیب ببینید .

اگر در خواب دیدید که مار قرمز را کشتید تعبیرش این هست که شما بر سخت ترین دشمن زندگیتان پیروز خواهید شد که البته تمام این موارد به واسطه تلاش ، ریسک پذیری ، کسب تجربه از افراد آگاه و …. می باشد .

اگر در خواب مار قرمز مرده دیدید بدانید یکی از بزرگ ترین مشکلات شما رفع شده است که برای سپاسگذاری از خدا به افراد محتاج کمک کنید تا دشمنانتان تبدیل به دوست شوند .

هر چه این مار قرمز بزرگتر باشد آن دشمن از لحاظ قدرت و منسب از درجه بالاتری برخوردار است و هر چه کوچکتر باشد قدرت و مقام کمتری دارد .

تعبیر خواب مار به طور کامل ?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *