تعبیر خواب مار سیاه

تعبیر خواب مار سیاه نشانه دشمنی است که تا لحظه ی آخر از وجود او با خبر نمی شوید . این دشمن می تواند بسیار بسیار زیاد به شما نزدیک شود بدون آنکه شما از وجودش با خبر شوید و در اکثر اوقات آن دشمن را تا لحظه ی نیش زدن یک دوست یا رفیق یا همدم می شمارید و او در یک لحظه به شما حمله می کند و به شما صدمه می زند . فاصله تان را با افراد دورو برتان حفظ کنید . سعی کنید چشم و گوشتان را بیشتر باز کنید و با دقت به مسائل نگاه کنید زیرا این دشمن حتی می تواند از دوستان یا اعضای خانواده تان باشد مخصوصا اگر مار سیاه را در خانه ببینید .

مار های سیاه دشمنان موزی تری هستند و تشخیص شان سخت تر است . اگر تعداد مار ها زیاد بود بدانید در موقعیتی هستید که برای خود دشمنان زیادی درست کرده اید . شاید جایی از کار شما اشکال دارد .

دیدن خواب مار سیاه دو سر دشمنیست فوق العاده موزی و باهوش و سریع که باید نهایت تلاش خود را در محکم نگه داشتن چارچوب های زندگی و کارتان داشته باشید تا کمتر آسیب ببینید .

اگر در خواب مار سیاه مرده دیدید بدانید یک خطر بزرگ و یک ضرر بزرگ از شما رفع شده است و خدا را شاکر باشید .

هر چه این مار سیاه بزرگتر باشد آن دشمن از لحاظ قدرت و منسب از درجه بالاتری برخوردار است و هر چه کوچکتر باشد قدرت و مقام کمتری دارد و شناسایی آن سخت تر است .

تعبیر خواب مار به طور کامل ?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *