دیدن سوسک در خواب چه تعبیری دارد

تعبیر خواب سوسک

سوسك‌ در خواب‌، نمایانگر نیازتان‌ به‌ پاكسازی‌ و نوسازی‌ وجودتان‌ به‌ لحاظ عاطفی‌ و روانی‌ است‌.یعنی‌ بایستی‌ جنبه‌ها و ابعاد مهم‌ زندگی‌تان‌ را مورد تجدید نظر و بررسی‌ مجدد قرار دهید. دیدن‌ یا گاهی‌ حتی‌ اندیشیدن‌ به‌ سوسك‌ باعث‌ می‌شود كه‌ شخص‌ احساس‌ چندش‌ و اشمئزاز پیداكند. هنگامی‌ كه‌ خواب‌ این‌ موجودات‌ كریه‌ و خوفناك‌ را می‌بینید، ممكن‌ است‌ ضمیر ناخودآگاهتان‌ در حال‌اشاره‌ به‌ این‌ حقیقت‌ باشد كه‌ بیننده‌ خواب‌ باید یك‌بخش‌ مهم‌ و اساسی‌ از زندگیش‌ را بازنگری‌ كرده‌ ومورد ارزیابی‌ مجدد قرار دهد.  بقیه در ادامه مطلب …….

سوسک تعبير ديگر حشرات را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ايجاد خوش دلي و پيروزي و چيرگي بر دشمن اگر چه ضعيف و ناتوان باشد. ديدن سوسک هاي زياد تشويش و نگراني است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد. رنگ سوسک چه زرد باشد چه قرمز و مشکی و سیاه و قهوه ای یا سوسک طلایی فرقی نمی کند شرایط مهم هست .

تعبیر خواب سوسک در خانه یا در رختخواب : دشمن یا کسی که به شما حسادت می ورزد که البته نمی تواند به شما صدمه بزند .  در واقعیت سوسک نیش نمی زند اما اگر شما در خواب دیدید که سوسک نیشتان زد  یا گاز گرفتن سوسک را حس کردید ، نشانه ی دزد هست  . دیدن سوسک و موش در کنار هم هم دقیقا همین تعبیر را دارد .

دیدن سوسک و دیگر حشرات کنار هم ( عقرب ، مارمولک ، عنکبوت و … ) : دشمنانی در کمینتان هستند که هیچ صدمه ای به شما نمی توانند بزنند و شما با خیال راحت به ادامه ی زندگی بپردازید .

دیدن سوسک های کوچک و ریز : مشکلات بسیار کوچک برایتان پیش خواهد آمد .

دیدن سوسک درختی و سوسک بالدار بطوری که بشما آسیبی نرساند : خوشبختی

تعبیر خواب سوسک کشتن :  سعادت و پرثمره بودن زندگی .

اگر خواب ببینید سوسكی روی بدن شما راه می رود و چسبیدن سوسک به بدن  ، دلالت بر آن دارد كه مدت كوتاهی تنگ دست و بیمار خواهید شد .

خارج شدن سوسک از بدن ( از پوست / زایمان / از دهان / از مخرج و ….) نشانه ثروت است .  دیدن سوسک و مار کنار هم نیز همین تعبیر را دارد .

دیدن سوسک در غذا : بدبیاری

خوردن سوسک در غذا یا … : روزی و پول

اگر دیدی که سوسک ها مرده اند : هدف و مسیر زندگیتان درست هست ، فقط همه چیز بستگی به تلاش و سیاست شما دارد تا به آنچه می خواهید برسید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *