خوردن این میوه ها و موهای زیبا

آبمیوه برای تقویت رشد مو

رشد مو از درون بدن بهتر ترغیب می شود، و تقویت رشد مو از طریق رژیم غذایی می تواند نرخ ریزش آن را کاهش داده و حتی به شما کمک نماید دوباره رشد آن ها را افزایش دهید. خیار سرشار از پتاسیم، منگنز، سیلیس و سولفور است. سیلیس موجود در خیار، مخصوصا زمانی که با هویج مخلوط می شود، به خوبی برای تقویت رشد مو عمل می کند. سیلیس موجود در آب خیار همچنین برای پوست و ناخن شما مناسب است. خیار بیشتر دارای آب بوده و می تواند به کل بدن شما آب رسانی نماید. این دستورات آبمیوه بسیار لذیذ بوده و می توانند .. به شما کمک نمایند تا رشد مو را ترغیب کرده و به شکلی موثر سلامت کلی خود را بهبود بخشید.

آبمیوه ای موثر •

نصف خیار •

۵ هویج بزرگ، انتهای آن ها را بچینید •

۱ عدد سیب

این آبمیوه به راحتی تهیه شده، سبک و شیرین بوده و طعم مطبوعی دارد. سیب سبب شیرین شدن آن می شود و همچنین هضمی سالم را برای شما به ارمغان می آورد. نوشیدنی برای سلامت موهای شما

• یک چهارم خیار

• ۴ هویج بزرگ، انتهای آن ها را بچینید

• یک گوجه فرنگی بزرگ گوجه فرنگی لیکوپن دارد، که به بدن در مبارزه با تولید سلول های سرطانی کمک می کند.

مقادیر بالای ویتامین آ در هویج و گوجه فرنگی سبب افزایش ظرفیت این آب میوه در بهبود سلامت و حتی سرعت رشد موهای شما می شود.

آبمیوه پاک کننده برای ترغیب رشد •

۵ هویج بزرگ، انتهای آن ها را بچینید •

نصف خیار •

نصف یک چغندر کوچک

چغندر زمانی که به شکل مایع مصرف می شود بسیار خاصیت پاک کنندگی دارد و سبب تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر انواع مختلفی از سرطان ها و نیز بیماریها و دردها می شود. چغندر را باید به مقادیر کم مصرف کرد و آن هم به صورت رقیق شده با سایر سبزیجات آب سیب هویج کرفس پیش از استفاده حتمی سبزیجات را به خوبی بشورید. نحوه برش آن ها نیز به قدرت و شکل دستگاه آبمیوه گیری شما بستگی دارد. جدا از این حقیقت که برخی از دستورها می توانند به رشد موهای شما کمک نمایند، می توان گفت که این دستورها برای کل بدن شما بسیار مفید هستند؛ یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید برای خود انجام دهید، تقویت تغذیه خود از این طریق است. ظاهر موها یکی از آن مسائل سطحی است که در واقع می تواند یکی از شاخص های بسیار خوب از سلامت بدن شما باشد. برای مثال، اگر کم آب بنوشید، کم خوابی داشته باشید و یا مواد مغذی بدن شما کم باشد، ظاهر موها بیش از حد خشک و خسته به نظر خواهد رسید. مصرف آبمیوه و سبزیجات راهی است برای مراقبت از وضعیت سطحی ترین ویژگی های سلامتی از درون به سمت بیرون.

برای دریافت مطالب مفید به کانال تلگرام ما بپیوندید .
Telegram channel : @royaye_ma

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *